Naslovnica
AKTUALNOSTI
Stručna periodika
Stručni i znanstveni skupovi
Aktivnost udruga
USTROJ SAVEZA
Skupština
Upravni odbor
Predsjednik
Tajnik
Nadzorni odbor
Sud časti
Ljetna škola kineziologA
20. ljetna škola
Naših 20 godina
ZBORNICI RADOVA
FIEP BOOK
PRIZNANJA SAVEZA
Zaslužni kineziolog
Zahvalnica
Diploma
Ostala priznanja
Kontakti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FEDERATION  INTERNATIONALE   D'EDUCATION PHYSIQUE
Naslovnica : Priznanja Saveza : Zaslužni kineziolog
 
ZASLUŽNI KINEZIOLOG S POVELJOM ZA ŽIVOTNO DJELO

1983. godina: Vjekoslav Juras, Zagreb
Jelica Reljić, Zagreb

1984. godina:

Vladimir Findak, Zagreb
Miloš Mraković, Zagreb

1985. godina:

Aurelija Ivanković, Zagreb

1986. godina:

Ante Asić, Zagreb
Juraj Radovčić, Umag

1987. godina:

Đurđica Brnetić, Zagreb
Josip Marić, Zagreb
Željko Seleš, Bjelovar
Mirko Relac, Zagreb

1988. godina:

Nikola Despot, Zagreb
Štefica Majetić, Zagreb

1989. godina:

Milka Babović, Zagreb
Krešimir Kristić, Zagreb

1990. godina:

Viktor Šnajder, Zagreb
Vladimir Aubrecht, Osijek

1991. godina:

Boris Volščanšek, Zagreb
Josip Pokec, Zagreb

1992. godina:

Miroslav Delaš, Split
Krešimir Delija, Zagreb
Zlatko Knolmajer, Varaždin
Lovro Manestar, Zagreb
Boško Peroš, Čakovec
Ivana Schmidt, Zagreb
Stjepan Tomljenović, Sisak

1993. godina:

Ivan Čaklec, Zagreb
Franca Blašković, Karlovac
Josip Kalčić, Varaždin
Vlatko Matijević, Sisak
Željko Pintar, Zagreb
Mirko Sorić, Zadar

1994. godina:

Dražen Vagner, Osijek
Milivoje Gabrijelić, Zagreb
Rudolf Carek, Zagreb
Ida Polanac, Varaždin
Milan Zekanović, Zadar
Tatjana Šadura, Zagreb

1995. godina:

Anto Dragić, Čakovec
Marijan Malović, Zagreb
Dragan Milanović, Zagreb
Sonja Tkalčić, Zagreb
Josip Tomić
Nataša Viskić - Štalec, Zagreb

1996. godina:

Krešimir Drvodelić, Zagreb
Zlatko Šimenc, Zagreb
Lidia Martinčić, Rovinj

1997. godina:

Milan Blašković, Zagreb
Vladimir Cizar, Mursko Središće
Ivo Eterović, Split
Slavko Rudolf, Samobor

1998. godina:

Zlatica Drvodelić, Zagreb
Emil Hofman, Zagreb
Branimir Kuleš, Zagreb
Bosa Šimić, Karlovac

1999. godina:

Aldo Krelja, Rovinj
Bojan Matković, Zagreb
Jasminka Čelik, Zagreb
Ratko Popac, Petrinja
Mihovil Butterer, Split
Mihovil Rajević, Split

2000. godina:

Stevo Pališaški, Zagreb
Andrija Tuđa, Zagreb
Anđela Čizmić, Split
Zlatko Majoli, Karlovac
Antun Jelenić, Čakovec

2001. godina:

Mladen Sedar, Zagreb
Alojz Luški, Zagreb
Salih Đozlić, Zagreb
Anica - Nada Jurčić, Vinkovci
Valent Purgar, Čakovec
Branko Dominis, Split

2002. godina:

Damir Petrić, Zagreb
Nino Grbelja, Split
Rade Jerosimić, Čakovec
Aleksandra Muhvić - Pejčić, Rijeka
Darko Pejša, Rijeka

2003. godina:

Miljenko Vrabec, Marija Bistrica
Zdravko Malić, Zagreb
Terezija Srbljenović, Bjelovar
Zdravko Štingl, Labin
Rajko Dimić, Split

2004. godina:

Božidar Žegarac, Čakovec
Vladimir Janković, Zagreb
Miroslav Dodig, Rijeka
Robert Kučić, Split
Leo Križek, Križevci

2005. godina:

Josip Novak, Varaždin
Mladen Marinović, Split
Boris Herljević, Karlovac
Anka Bacalja, Zadar
Boris Tomašević, Požega
Petar Bačaj, Križevci
Ivan Lovreković, Sisak
Darko Kodrić, Sisak
Antun Fijala, Osijek
Ilija Matijević, Zagreb
Jasenka Wolf-Cvitak, Zagreb

2006. godina:

Zvonimir Vučo, Požega
Marijan Dujmović, Rovinj
Katica Ileš, Osijek
Vinko Zember, Koprivnica
Nataša Drenčić Jerković , Zagreb
Anka Šerić Korica, Zadar
Marija Pivčević, Split
Anton Jurčević, Karlovac
Dinko Vuleta, Zagreb

2007. godina:

Lidija Vekić, Osijek
Zlatko Kiseljak, Karlovac
Stjepan Poje, Ivanec
Franjo Prot, Zagreb
Salih Đozlić, Zagreb
Katja Borić, Split
Nikola Šimić, Požega - Pakrac

2008. godina:

Ratimir Peris iz Karlovca
Drago Siber iz Osijeka
Pavle Zrnić iz Siska

2009. godina:

Steka Damir, Buje
Šafarić Zlatko, Zagreb

2010. godina:

Branko Karapandža, Osijek
Zlata Mustapić, Rijeka
Alojz Sever, Sisak

2011. godina:

Juraj Jurković iz Osijeka
Mladen Mejovšek iz Zagreba
Elida Ružić iz Kostrene

2012. godina:

Batinić Đuro, Karlovac
Vrbanac Desa, Pula
Vučković Andrija, Osijek

2013. godina:

Blaženka Birolla (Varaždin)
Nikica Perković (Sisak)
Albin Redžić (Rijeka)

2014. godina:

Kurtagić Hajrudin - Požega
Matković Ana - Zagreb
Šolc Pervan Vilma - Zagreb
   

2015. godina:

Šopić Alma – Sisak
Štefanac Željko – Zagreb

   

2016. godina:

Juretić Biserka, Buzet
Skačej Dubravka, Zagreb

   
 
Korisni sadržaji
Pravilnik o dodjeli nagrada Pravilnik o dodjeli priznanja
Kodeks kineziologa Hrvatske Kodeks kineziologa Hrvatske