Naslovnica
AKTUALNOSTI
Stručna periodika
Stručni i znanstveni skupovi
Aktivnost udruga
USTROJ SAVEZA
Skupština
Upravni odbor
Predsjednik
Tajnik
Nadzorni odbor
Sud časti
Ljetna škola kineziologA
20. ljetna škola
Naših 20 godina
ZBORNICI RADOVA
FIEP BOOK
PRIZNANJA SAVEZA
Zaslužni kineziolog
Zahvalnica
Diploma
Ostala priznanja
Kontakti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FEDERATION  INTERNATIONALE   D'EDUCATION PHYSIQUE
Naslovnica :: Kontakti

Sjedište saveza:
Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu (ured: soba br. 74)
10000 Zagreb, Horvaćanski zavoj 15

Telefon : 091/5253123
E-pošta: info@hrks.hr; predsjednik@hrks.hr
OIB: 46745727313
Žiro-račun: 2360000-1101543414
IBAN: HR8723600001101543414

   
 

UPRAVNI ODBOR

 

 

e-mail

Tel

1

Goran Leko

goran.leko@kif.hr

098/232149

2

Vesna Babić

vesna.babic@kif.hr

098/1912019

3

Dario Novak

dario.novak@kif.hr

099/4455699

4

Iva Blažević

iblazevic@unipu.hr

095/9031700

5

Davor Vidaković

davor-vidakovic@medskolazd.hr

098/332874

6

Davor Brust

davor.brust@osijek.hr

099/2179327

7

Karolina Čutuk

karolina.cutuk@gmail.com

091/5268187

8

Dubravka Kunić

d.kunic@yahoo.com

095/9149597

9

Davorin Babić

babicd@kbf.hr

091/2536995

 
TAJNICA

 

 

e-mail

Tel

1

Vedrana Vukmir

vukmirvedrana@gmail.com

091/5253123

 

NADZORNI ODBOR

 

 

e-mail

Tel

1

Ana Matković

amatkovic1@gmail.com

091/3637508

2

Elida Ružić

elida.ruzic1@ri.t-com.hr

091/2885830

3

Damir Petrić

damirpetric1948@gmail.com

099/2123449

4

Dražen Rastovski

drastovski@foozos.hr

098/645175

5

Tonči Bavčević

tonci.bavcevic@kifst.hr

091/4422490

SUD ČASTI

 

 

e-mail

Tel

1

Vesna Širić

vesna.siric@os.t-com.hr

098/666601

2

Vlatko Matijević

 

099/3040096

3

Branka Knežević

blaskovicbranka1@gmail.com

091/7850304

4

Josip Babin

josip.babin@kifst.hr

098/850589

5

Ivan Prskalo

dr.prskalo@gmail.com

099/2174477

 
Administrator internetskih stranica:

Mob:
E-pošta:
 
 
Korisni sadržaji
Poslovnik o radu skupštine Poslovnik o radu skupštine
Poslovnik o radu izborne skupštine Poslovnik o radu izborne skupštine