Naslovnica
AKTUALNOSTI
Stručna periodika
Stručni i znanstveni skupovi
Aktivnost udruga
USTROJ SAVEZA
Skupština
Upravni odbor
Predsjednik
Tajnik
Nadzorni odbor
Sud časti
Ljetna škola kineziologA
20. ljetna škola
Naših 20 godina
ZBORNICI RADOVA
FIEP BOOK
PRIZNANJA SAVEZA
Zaslužni kineziolog
Zahvalnica
Diploma
Ostala priznanja
Kontakti
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
FEDERATION  INTERNATIONALE   D'EDUCATION PHYSIQUE
Naslovnica : Priznanja Saveza : Diploma
 
DIPLOMA SA ZLATNOM ZNAČKOM

1983. godina: Mira Matijašević, Sisak
1984. godina:  
1985. godina: Rudolf Carek, Zagreb
Zlatica Drvodelić, Zagreb
Stjepan Juranić, Zagreb

1986. godina:

Stojanka Bergovac, Zagreb
Zvonimir Konjević, Zagreb
Zdenko Lukman, Zagreb
Dragica Markiš, Zagreb
Mladen Petrović, Zagreb
Slavko Podgorelec, Zagreb
Kazimir Štemberger, Zagreb
Josip Vravnik, Zagreb
Željko Zlatić, Zagreb

1987. godina:

Nevenka Gavranović, Zagreb
Josip Holjevac, Zagreb
Vojo Kovačević, Zagreb
Nikola Turk, Zagreb

1988. godina:

Mihovil Butterer, Split
Đurđica Krčmar, Zagreb
Nikola Krčmar, Zagreb
Ilija Matijević, Zagreb
Davorin Marčelja, Zagreb
Josip Tomić, Split
Zvonimir Vranić, Zagreb

1989. godina:

Emillio Bello, Zagreb
Slobodan Gračanović, Rijeka
Ivica Gradiški, Varaždin
Luyo Gyory, Zagreb
Marija Lipski, Zagreb
Drinka Manestri, Rijeka
Mihovil Rajević, Split
Branko Tamindžić, Zagreb
Ivan Topoljnak, Zagreb

1990. godina:

Ivanka Bartolić, Zagreb
Nikola Borić, Osijek
Karlo Grbešić, Pazin
Stipe Grubešić - Čabo, Split
Marija Kadrić - Bart, Zagreb
Vladimir Nigrin, Zagreb
Ljiljana Petrina, Split
Vjekoslav Sardelić, Rijeka
Stjepan Stolnik, Varaždin

1991. godina:

Anđela Iskra, Rovinj
Željko Ježić, Zagreb
Ružica Kozjak, Rijeka
Miljenko Mataja, Delnice
Stjepan Roje, Ivanec
Željko Ružić, Zagreb
Mladen Sedar, Zagreb
Josip Sudić, Opatija
Jurica Turner, Zagreb

1992. godina:

Vjekoslav Bakarić, Rijeka
Vladimir Borovnjak, Sisak
Gordana Cimaš, Zagreb
Stanko Čepić, Rijeka
Nataša Drenčić - Jerković, Zagreb
Ivan Gašparec, Zagreb
Josip Grašovec, Zagreb
Vladimir Gregur, Lepoglava
Darko Humski, Zagreb
Ljubica Ilić, Zagreb
Mladen Kokotović, Zagreb
Miljenko Kuzele, Rijeka
Zoran Lipić, Sv. Nedjelja
Stjepan Lovrec, Čakovec
Marijan Petračić, Karlovac
Miroslav Sladović, Rijeka
Zlatko Šafarić, Zagreb
Stjepan Švarc, Sisak
Milan Žegarac, Zagreb

1993. godina:

Franjo Flajšer, Čakovec
Ranko Hrs, Sisak
Lučano Karlović, Zadar
Davor Srok, Rijeka
Adolf Juretić, Rijeka
Miroslav Kovačević, Karlovac
Josip Nedeljko, Čakovec
Darko Kodrić, Sisak
Mirjana Kurtović, Split
Šimo Mijolović, Zadar
Anđelka Karuza, Rijeka
Nikša Karuza, Rijeka
Zlatko Kiseljak, Karlovac
Boris Neljak, Zagreb
Krešimir Pleša, Zagreb
Jasenka Wolf - Cvitak, Zagreb
Marijan Kereković, Zagreb
Snježana Beri, Zagreb

1994. godina:

Đuro Batinić, Karlovac
Vedran Berlengi, Zagreb
Stipe Blažević, Rijeka
Veno Đonlić, Rijeka
Juraj Jurković, Osijek
Dragan Kinkela, Opatija
Branimir Kuleš, Zagreb
Mladen Marinović, Split
Stevo Prodanović, Zagreb
Zdravko Soldo, Zagreb
Damir Vestić, Zadar
Andrija Vučković, Osijek
Zulejka Tučan, Zagreb
Juraj Željeznjak, Karlovac

1995. godina:

Mato Bartoluci, Zagreb
Ljubica Bojanić, Zagreb
Dubravka Ciliga, Zagreb
Ljerka Dajč, Zagreb
Edita Cebalo, Zagreb
Miroslav Fligić, Osijek
Anton Jurčević
Josip Klepić
Borislav Novaković, Zagreb
Joso Perković, Sisak
Ivana Pečenić, Zagreb
Željko Jozipović
Branimir Steiner, Osijek
Ivana Vojnić
Lidija Vekić, Osijek
Milan Žegarac, Zagreb
Albin Redžić, Rijeka
Anđelka Savić, Rijeka

1996. godina:

Antun Vargek, Zagreb
Gordana Kramarić, Zagreb
Stjepan Heimer, Zagreb
Stjepan Malović, Zagreb
Alojzije Briški, Zagreb
Miroslava Podvorac - Osmokrović, Zagreb
Ana Matković, Zagreb
Mladen Pokić, Zagreb
Marija Grbić, Osijek
Zoran Veselinović, Zadar
Ivan Gelemanović, Križevci
Rajko Dimić, Split
Petar Stojković, Karlovac
Dinka Manestri, Rijeka
Nada Studenac, Rijeka
Ingrid Matešković, Rijeka

1997. godina:

Mate Banovac, Zagreb
Željka Kapš - Zembić, Zagreb
Vladimir Kapetanović, Zagreb
Goran Leko, Zagreb
Nino Medan, Rijeka
Milan Milošević, Karlovac
Pero Milošević, Rijeka
Nikola Papak, Zagreb
Goran Puljek, Split
Sanja Radaković, Zagreb
Ante Tomas, Križevci
Dinko Vuleta, Zagreb

1998. godina:

Albin Krajcer, Križevci
Darinka Kotlar, Zadar
Ivan Barišić, Zadar
Marijana Ciglarić, Sisak
Josip Manestar, Rijeka
Zora Uzelac - Paladinić, Rijeka
Zoran Draženović, Zagreb
Lidija Vitez, Zagreb
Vesna Omerović, Zagreb
Katica Maleš, Split
Šime Šoda, Šibenik
Dragutin Kulešanin, Osijek

1999. godina:

Drago Siber, Osijek
Jadranka Duvančić, Zadar
Stjepan Poje, Ivanec
Franjo Trajbar, Nedelišće
Ljiljana Bujanović, Rijeka
Viviana Perić, Rijeka
Tomislav Busch, Zagreb
Nada Grčić - Zubčević, Zagreb
Mirna Andrijašević, Zagreb
Marijan Kos, Sisak
Naenad Rogulja, Split
Marinko Tabor, Osijek
Hrvoje Sertić, Zagreb
Mirjana Ivančić - Košuta, Zagreb
Branko Rajko, Rovinj
Giovani Sponza, Rovinj

2000. godina:

Zlatko Belančić, Zagreb
Davorin Babić, Zagreb
Antun Kovač, Zagreb
Vladimir Luketić, Rijeka
Jasna Popić, Rijeka
Ronald Ribarić, Rijeka
Ivica Čudina, Sisak
Nena Bakalar, Split
Ante Došen, Karlovac
Marija Stojić, Osijek
Joco Đukić, Osijek
Milivoj Koba, Varaždin

2001. godina:

Vesna Babić, Zagreb
Sanja Đurašin Kantar, Zagreb
Vlatka Smolković, Zagreb
Romana Caput - Jogunica, Zagreb
Zlata Mustapić, Rijeka - Opatija
Zvonko Bujanić, Rijeka - Opatija
Željko Baljkas, Split
Karolina Čutuk, Sisak
Ivan Pospišil, Osijek
Željka Vukić, Osijek
Milena Leskovac, Osijek

2002. godina:

Vitomir Blagojević, Zagreb
Tihomir Crnković, Rijeka
Zlatko Falat, Zagreb
Zdenko Kordi, Osijek
Suzana Loborec - Petanjek, Zagreb
Mario Negotić, Split
Vladimir Novak, Čakovec
Goran Orešković, Zagreb
Nikola Šimić, Požega
Franjo Tomac, Slavonski Brod
Petar Zelić, Sisak

2003. godina:

Meri Matušan, Zagreb
Mario Keča, Zagreb
Gordana Furjan-Mandić, Zagreb
Nikola Dević, Velika Gorica – Zagreb
Ksenija Fučkar, Zagreb
Consatanza Lizačić, Zagreb
Tihomir Palijan, Zagreb
Vesna Lafter, Jastrebarsko – Zagreb
Josip Žarković, Nedelišće
Josip Mrgan, Petrinja
Božidar Dujmić, Sisak
Branka Stojković, Osijek

2004. godina:

Miroslav Merčep, Osijek
Vlatka Ćalušić, Osijek
Mirjana Kurbalić, Osijek
Ines Modrić, zagreb
Ivan Vidović, Čakovec
Davor Lukačević, Zagreb
Tanaj Svoboda, Zagreb
Sanja Marelić, Zagreb
Goran Oreb, Zagreb
Milan Trgovčić, Požega
Boris Poljak, Split
Vala Božić, Rijeka

2005. godina:

Ranko Kuzmanović, Čakovec
Ivan Misija, Rijeka
Branko Perinčić , Zadar
Dušan Đonović, Sisak
Duško Jevremić , Osijek
Andreja Škudar, Zagreb
Maja Krčelić-Petrović, Zagreb

2006. godina:

Marija Lorger, Zagreb
Renata Švigir Potroško, Zagreb
Dubravka Skačej, Zagreb
Jurica Skačej, Zagreb
Zvonimir Bičanić, Zagreb
Sandi Gašić, Osijek
Srebrenka Prelčec, Osijek
Darinka Šimunčić, Križevci
Davorka Ševčešin, Sisak
Josip Klaić, Požega
Melanija Miodrag, Zadar
Maja Borčić Čižmić, Split

2007. godina:

Damir Vondrak, Osijek
Veljko Benčić, Osijek – Višnjevac
Branka Knežević, Karlovac
Miriana Vasilj, Sisak
Biserka Juretić, Buzet
Jadranka Rak Červar, Pazin
Loris Vidaković (m), Zadar
Marijan Jozić, Zagreb
Dragica Šmit, Zagreb
Goran Berić, Zagreb
Vinka Martinec, Zagreb
Vesna Vidović Filaković, Zagreb
Rajka Huseini, Rijeka
Melita Dolić, Rijeka
Ivan Štimac, Rijeka – Jelenje Dražice
Eduard Prijić, Rijeka – Opatija
Josip Matuha, Požega

2008. godina:

Danica Iličić iz Bjelovara
Renato Čuka iz Čakovca
Franjo Herman iz Dubrovnika
Marina Tomac-Rojčević iz Koprivnice
Predrag Uremović iz Križevaca
Franciška Nada Knežević iz Osijeka
Zlatko Kraker iz Požege
Zvonko Šandolić iz Rijeke
Sanja Ćurković iz Zagreba
Vladimir Frković iz Zadra
Vesna Muhoberac iz Zagreba
Vedrana Vukmir iz Zagreba

2009. godina:

Borić Bruno, Koprivnica
Čuić Saša, Zagreb
Kordić Ljiljanka, Zagreb
Kraljević-Čolić Jasminka, Osijek
Marević Ante, Dubrovnik
Šaravanja Aleksandra, Zagreb
Šimić Vedrana, Sisak
Škot Željka, Karlovac
Kirin Radovan, Pula

2010. godina:

Željka Sirc Podgorelec, Čakovec
Krešimir Ižaković, Osijek
Jasna Ižaković, Osijek
Marijan Sigur, Sisak
Miroslav Klobučar, Zagreb
Sandra Višković, Zagreb
Mario Borčić, Zagreb
Marjeta Mišigoj-Duraković, Zagreb
Marko Jeričević, Dubrovnik

2011. godina:

Irena Bagarić iz Zagreba
Astrid Čulić iz Zagreba
Marina Damjanović iz Petrinje
Nenad Golubić iz Varaždina
Zdenko Gospić iz Buja
Marinko Horvat iz Čakovca
Stanko Pavlinić iz Rijeke
Višnja Popović iz Pule
Branko Razum iz Zagreba
Sara Sprčić iz Labina
Dražen Ožeg iz Varaždina

2012. godina:

Augustić Branko, Mursko Središće
Belčić Alenka, Karlovac
Božić Fuštar, Svetlana Zagreb
Juriša Davor, Njivice
Kunić Dubravka, Varaždin
Malnar Anton, Poreč
Marinković Nikša, Zagreb
Petraš Sreten, Rijeka
Seferović Gordana, Zagreb
Srebrnić-Bakić Nadija, Buje
Zlošilo Vlaho, Dubrovnik

2013. godina:

Ivan Janković (Karlovac)
Iva Kranjčević (Zagreb)
Katja Luketić (Rijeka)
Miroslav Mataija (Poreč)
Viktor Moretti (Rijeka)
Milan Nilaš (Bujština)
Davor Pavlović (Zagreb)
Dunja Ščapec (Varaždin)
Damir Štokić (Zagreb)
Zoran Vladović (Osijek)

2014. godina:

Čačić Miroslav - Zadar
Galić Marina - Buje
Gričar Iva - Zagreb
Hanžek Ljiljana - Zagreb
Kutle Ivana – Zagreb
Njegač-Drvar Brigita - Varaždin
Plavec Goran - Sisak
Skender Zoran - Rijeka
Vučak Mira – Rijeka
Žebčević Mateja - Sisak

2015. godina:

Cvitan Igor – Rijeka
Čeč Zvonimir – Osijek
Duspara Zoran – Vinkovci (Vođinci)
Golem Zdenko – Sisak
Lukšić Erik – Pula
Lulić Drenjak Jasna – Rijeka
Milić Pešec Željka – Zagreb
Ozmec Verica – Varaždin (Vidovec)
Stričak Siniša – Čakovec
Šprlje Ivan – Dubrovnik (Kula Norinska)
Titlić Ana – Zagreb

2016. godina:

Blažević Iva, Pula
Cesarec Radovan, Krapina
Crnković Mislav, Zabok
Dimić Branka, Zagreb
Ditrih Vjekoslav, Zagreb
Gec Mirela, Sisak
Marić Željana, Rijeka
Marjanović Elizabeta, Osijek
Premuž Irena, Varaždin
Radanović Natalia, Zagreb
Stibilj Batinić Tatjana, Zagreb
   
 
Korisni sadržaji
Pravilnik o dodjeli nagrada Pravilnik o dodjeli priznanja
Kodeks kineziologa Hrvatske Kodeks kineziologa Hrvatske